Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Автомобіль для автоледі

Автомобіль для автоледіЗ кожним роком кількість панянок за кермом на наших дорогах збільшується. Якщо ще в 80-х років минулого століття водії жіночої статі складали приблизно 20% від загального числа автолюбителів, через двадцять п'ять років ця цифра склала вже 30%, а в даний час, напевно, досягла позначки 35-40%, на жаль, найточнішою статистики сучасності у відкритому доступі поки немає. При цьому із збільшенням кількості жінок-водіїв зростає й інтерес до так званих «жіночим автомобілям». Виробники постійно випускають авто, які, як їм видається, обов'язково повинні сподобається жінкам: наприклад, «Шкода Фабія», «Форд Фієста», «Мерседес Smart» та інші. Однак самі дами, як з'ясовується, вважають за краще купувати дещо інші машини. Ось лише кілька цікавих критеріїв, за якими автоледи оцінюють і купують своїх чотириколісних друзів.

Машину на дорозі має бути добре видно
Те, що панночки вибирають авто помітних кольорів, факт доконаний. При цьому переваги віддаються всім відтінкам червоного, а на другому місці - яскраво-жовтий колір, лимонний і все, що ще є в цій гамі. Такий вибір виправданий зовсім не гонитвою за модними трендами, а тим, що, чим помітніше автомобіль на дорозі здалеку, тим менша ймовірність, що міську «крихітку» навіть випадково зачепить небудь далекобійник. Статистика - річ уперта: жінки набагато рідше, ніж чоловіки потрапляють в ДТП. Можливо, такий стан речей залежить і від кольору машин, на яких вони пересуваються.

Розумна ціна
Навряд чи наших дам можна дорікнути в маніакальному прагненні оснастити свого чотириколісного друга усіма можливими опціями. Жінки - істоти практичні. І, якщо покупка здійснюється за участю голови, а не тільки на хвилі емоцій, навряд чи дама захоче платити за ті опції автомобіля, які мають сумнівну користь або просто їй не потрібні.

Безпека
Ось на цьому жінки не економлять. Чим більше в автомобілі систем, пов'язаних з безпекою, тим краще. Наші автоледи дуже часто подорожують з дітьми, а вже уберегти їх від будь безглузду випадковість бажає будь-яка мама чи бабуся. Так що в автомобілі повинно матися максимальну кількість подушок безпеки, ABS, система курсової стійкості, а ще кузов машини повинен бути досить міцним. І добре, якщо посадка у авто буде трохи вище, ніж у стандартної легковика. Можливо, саме з цієї причини наші пані так люблять купувати міські кросовери, начебто Nissan Juke або Toyota RAV 4.

Комфорт
Кишеньки, полички, дзеркальце в козирку і тисячі дрібниць, які оцінить саме жінка. А ось дошка приладів може бути цілком аскетичною. Головне, щоб їх свідчення читалися досить легко.

Машина повинна бути новою
Більшість автоледи, незважаючи на всю свою практичність і розуміння, що той же уживаний «мерседес» за багатьма показниками може бути краще який-небудь KIA, а обслуговувати його можна не в офіційного дилера, а в автосервісі при розбиранні Мерседес , все одно віддадуть перевагу придбати новий автомобіль. Нехай він і буде трохи гірше за технічними характеристиками. Правда, на самому початку своєї водійської кар'єри багато пані все ж віддають перевагу почати з відносно недорогий машини із вторинного ринку, а вже набравшись досвіду, відправляються в престижні автосалони.

Повна версія сайту для ПК