Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Kia Optima

Тест-драйв автомобіля Kia OptimaЗараз найоптимальніший час для покупки нового седана Кіа Оптіма. Це чудовий автомобіль бізнес-класу спеціально для тих, хто вже переріс бюджетні седани. Автомобіль Kia Optima має 180-сильний двигун об'ємом 2,4 літра, 6-ти швидкісний «автомат» і величезна кількість цікавих функцій і гаджетів, які сподобаються будь-якому автолюбителю.

Якщо говорити про інтер'єр, то можна з повною упевненістю сказати, що даний седан зробив величезний крок в порівнянні з попередніми моделями, та й більшістю корейських автомобілів. Лаконічні і легко прочитувані прилади, втиснутий між приємними погляду циферблатами спідометра і тахометра, дисплей, на який окрім важливої ??інформації про дорогу і системах можна вивести зображення самого автомобіля - все це створює приємне враження. Передня панель дуже стильна і напрочуд органічно вписана, а центральна консоль зручно розгорнена на кілька градусів прямо до водія.

У зовнішньому вигляді автомобіля Kia Optima лише тільки одна деталь здається дійсно зайвою - це капот. Досвідчені автолюбителі пам'ятають, що саме ця ж робити істотно зіпсувала зовнішність соплатфоремнному автомобілю Hyundai Sonata. Незрозуміло чому, але кришка від моторного відсіку обривається на відстані від неї, а не триває до радіаторних грат від вітрового скла. Далі до капота примикає шматок пластику, на якому зображена емблема фірми-виробника. Цей єдиний нюанс, який викликав нарікання. Відносно решти всього, цей автомобіль, безсумнівно, цілком вдався. Можна навіть сказати, що це найбільш красива корейська модель. Варто також зауважити, що багажник виглядає досить великим, проте вузький створ і кріплення кришки ускладнюють процес навантаження.

Зручне і цепкое водійське сидіння постачене відтепер пам'яттю на декілька положень і електроприводом. Пасажирські сидіння все ж задовольняються тільки механічними настройками. Вгорі центральній консолі можна побачити встановлений сенсорний дисплей з функціями навігації та можливостями відображення картинок з камер заднього виду. Екран віддає відблисками на сонці, якість реакції на дотики також далеко не ідеально. На кермі можна знайти велику кількість кнопок управління музикою, телефоном, клімат-контролем і навіть роботою двигуна. У комплектацію входить також і підігрів сидінь.

Мотор автомобіля Kia Optima заводитися кнопкою, а звук від його роботи повністю поглинає шумоізоляція. При цьому навіть прискорення зовсім не позначається на комфорті в салоні. Керованість все ж залишає бажати кращого. Плавні і короткі рухи нарікань не викликають. Однак на більш швидких поворотах седан себе веде чудно. Мотор в принципі не виробляє враження неймовірно потужного, проте за технічними даними він може розігнатися до сотні за дев'ять з половиною секунд, а це відмінний результат.

Ціни на автомобілі Кіа варіюються від 900.000 до 1.200.000 рублів. Все залежить від комплектації седана. На сайті офіційного дилера КІА компанії «Актив-моторс» можна побачити більш точні розцінки на автомобілі різних комплектацій.

Повна версія сайту для ПК