Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Змагання на квадроциклах

Змагання на мотовсюдиходах (квадроциклах)Досить швидко після створення мотоусюдиходів, ці агрегати почали використовувати для відпочинку, гонок по піщаних пляжів і занять спортом. Спочатку ATV апарати були триколісними. Травматизм та смертність спортсменів взагалі мало не позбавили цієї техніки людство. Однак аналіз аварій не виявив провини виробників у високому травматизм. Причиною втрати здоров'я водіями виявилося невиконання елементарних правил безпеки і відсутність рекомендованої екіпіровки.

Коли японські інженери фірми Suzuki додали Мотовсюдиход четверте колесо, вони стали стійкіше. До них з ще більшою силою зріс інтерес. Поступово на ринку почали з'являтися не тільки утилітарні всюдиходи, а й моделі для спорту, туризму і дитячі квадроцикли на бензині.
Для більшості співвітчизників до недавнього часу на квадроцикли ціни були недоступними. Звичайно, хтось купував вживані всюдиходи на мотоциклетному ходу, завезені з Японії. Інші намагалися спорудити щось схоже самостійно. Однак конструкції цих агрегатів із США і Японії були настільки продумані, що створити в домашніх умовах спортивного конкурента було дуже не просто.

Але, як завжди несподівано, ринок почали заполонятимуть квадроцикли китайського виробництва. Не дивлячись на те, що продукція виявилася досить високої якості, на неї ціни майже в два рази нижче. У Росії почався масовий попит на мотовсюдиходи. Глибокий тюнінг спортивних агрегатів з «Піднебесної» дозволив створювати «квадрік» здатні змагатися в боротьбі за високі результати.

Прекрасно, що змагання на квадроциклах проводяться для людей всіх поколінь. Вік учасників гонок молодшої групи не повинен перевищувати 12 років! Звичайно, для малюків траси кілька спрощені. Інструктор, бригади лікарів, завжди готові прийти на допомогу. Однак ніхто не може сказати, що подібний вид спорту абсолютно безпечний.

Захоплююче виглядають змагання дорослих спортсменів. Це круті віражі на бездоріжжі, досить далекі стрибки на пагорбах, звичайно, висока швидкість. Подібні змагання проводяться на піщаних ландшафтах, в лісових масивах, на болотистій місцевості. У всіх видах змагань на мотовсюдиходах від «їздця» потрібно спритність, майстерність володіння агрегатом , вміння моментально приймати рішення і мужність (хоробрість).

Повна версія сайту для ПК