Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Французька елегантність

Французька елегантність на українських дорогахПредставницький вигляд, швидкісна їзда, елегантні форми, потужний двигун, безвідмовна робота, всі уявляли собі майбутній автомобіль у мріях. Цими і багатьма іншими якостями володіють всі моделі Рено детальніше про які можна ознайомитися на сайті Renault.ua. Вибрати майбутній автомобіль нелегко, вибираємо ж не просто складний механізм для пересування, а й емоційне задоволення, і похвали друзів, і зручність у подорожі, і здорову заздрість оточуючих.

Автосалони Києва Рено подробней нададуть інформацію про всі автомобілі модельного ряду французького виробника. Кожен знайде для себе автомобіль з такими якостями, що задовольнять будь-які потреби і при поїздці по місту і при тривалій подорожі. При виборі автомобіля Рено дуже велику роль грає тест драйв, при якому можна відчути всі переваги і зручності при швидкісній їзді, плавність і легкість ходу, безшумну роботу двигуна, відчути гармонію великого і складного механізму. Художній підхід дизайнерів і розрахункова точність конструкторів дали можливість створювати автомобілі Рено і для представницьких ділових поїздок, і для подорожей за містом, і для вечірніх молодіжних тусовок.

Одним з найпопулярніших і затребуваних автомобілів для українських доріг став Renault Logan. Модель поєднує в собі представницький клас седана і в той же час сімейний автомобіль для далеких подорожей. Автомобіль Рено Логан на сайті Renault.ua детальніше представлена вся інформація, володіє невеликим об'ємом двигуна з потужністю 80 кінських сил, що повністю відповідає для ділових поїздок по місту. Зручний просторий салон, продумане розташування органів управління нададуть водієві відпочинок і приємні враження при подорожі на далекі відстані. Місткий багажний відсік, який має об'єм 510 кубічних дециметрів, дозволить підготуватися і взяти все необхідне для далеких сімейних поїздок.

Дуже часто для ділових поїздок, як і по Україні, так і за кордон, використовують прекрасний і місткий Рено Трафік. Поєднуючи в собі, пасажирський тип мікроавтобуса і потужність швидкісного автомобіля, Renault Trafic став популярним і незамінним автомобілем для представницьких поїздок і ділових трансферів. Широкий і просторий салон, зручні сидіння для пасажирів, великі вікна, нададуть незабутню і зручну поїздку, при якій не виникає відчуття втоми і зберігається ясність думки перед діловою зустріччю.

На завершення зауважу, щоб підтримувати автомобіль у працездатному стані в процесі експлуатації, необхідно в терміни звертатися на дилерські СТО. Адже тільки заміна зношених частин і механізмів оригінальними запчастинами, своєчасна заміна технічних рідин, контроль і діагностика двигуна і його систем, дасть можливість безвідмовної роботи автомобіля на довгі роки.

Повна версія сайту для ПК