Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Особливості роботи таксистом

Особливості роботи таксистомЯкщо ви хочете працювати в таксі Київ , То перед тим, як влаштуватися на неї, вам слід добре подумати. Чому? Тому, що ця професія має масу особливостей. Сьогодні рідкісний автовласник, що працює за графіком, наприклад, три на три або два на два, не замислювався про подібну підробці. Отже. Для того, щоб трудитися таксистом необхідно бути витривалим людиною, найкраще, слов'янської зовнішності, знанням міста і з певним досвідом водіння, вакансії водіїв на роботу в таксі. Медичний огляд для працевлаштування в офіційну і серйозну службу таксі потрібно неодмінно. Крім того, до важливих якостям таксиста відносять акуратність і уважність. До речі, відзначимо, що стаж водіння не повинен бути менше трьох років.

На жаль, багато служб, що надають послуги з пасажирських перевезень, готові прийняти на роботу практично кого завгодно. Однак нам би хотілося застерегти вас. Адже немає ніякої гарантії того, що влаштувавшись в подібну фірму, ви не витратите час даремно і дійсно заробите. Якщо ви задовольняєте всім вищевказаним вимогам, то вибирайте серйозні компанії. Відзначимо ще, що і транспортний засіб також має перебуває у відмінному стані і відповідати деяким нормам.

В даний час майже будь-яка служба таксі Київ пропонує «зручний графік». Про що йдеться на ділі? Про те, що в денні години роботи у вас буде не так вже й багато, а от увечері ви без діла не залишитеся. Задумайтеся, коли ви самі викликаєте таксі найчастіше? Як показує практика, наплив клієнтів трапляється, як нескладно здогадатися, у вихідні дні та свята. Ваша виручка зросте в три-чотири рази! Тому вам варто заздалегідь приготуватися до того, що у святковий день ви можете опинитися на роботі, а не в колі сім'ї. Однак і отримаєте ви за це грошей набагато більше. Особливо важко доводиться тим автолюбителям, які звикли працювати п'ять днів на тиждень, а у вихідні відпочивати. Згадати варто і про те, що сколіоз і остеохондроз - це професійні хвороби таксистів, які працюють не менш ніж два - три роки.

Але відзначимо і плюси цієї професії. А це - стабільний і високий заробіток після того, як ви напрацюєте свою клієнтуру. Навіть у службах таксі багато клієнтів звертаються за замовленням певних таксистів та автомобілів. Плюс - нові, іноді дуже вигідні і корисні знайомства. Говорити про вигоди і мінуси роботи таксистом можна довго. Але якщо ви хочете спробувати себе в цій ролі, відмовлятися вам не варто.

Повна версія сайту для ПК