Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Особливості евакуації

Особливості евакуації в інших державахЗараз комерційні евакуатори в Москві виконують велику кількість послуг. Вони перевозять транспортні засоби всіх видів і типів по столиці і в області.
Затребувана евакуація автомобілів все частіше. Це означає, що ми долучаємося до послуг, якими давно користуються водії усього світу. Якщо ще недавно спецтранспорт викликали в основному тільки для доставки транспорту на невеликі відстані, то зараз з Москви часто затребуваний евакуатор в Сергіїв Посад , Єгорьєвськ, Белоомут і в сусідні області.
Але не завжди евакуатори прибувають за викликом клієнта. Все частіше евакуатори в Москві відвозять транспорт на штрафні стоянки.
Подібна практика існує і за кордонами нашої держави. Величезна кількість евакуаторів в інших країнах, є ефективним засобом наведення порядку на вулицях міст. Перед виїздом до Європи на авто, не зайвим буде знати особливості роботи муніципальних евакуаторів у цих країнах.

У Німеччині, наприклад, на штрафмайданчик авто можуть відправити за рішенням поліцейського, якщо він «запідозрить», що ваш транспорт не може продовжувати рух. Приводом для цього може бути не заводське тонування лобового скла, невелика тріщинка на ньому або на фарі. Однак найбільшим злом вважається неправильна парковка і перевищення допустимого часу стоянки на безкоштовному муніципальному паркінгу. Крім платній евакуації авто та оплати за штрафну стоянку, власника транспорту очікує штраф від кількох до десятків і сотень євро.
А в Бельгії, наприклад, парковка допустима тільки в «синіх» зонах. За паркінг потрібно платити. Відхилення від цих правил призведе водія за авто на штрафну стоянку.

Не дивлячись на те, що евакуація транспорту в Іспанії узгоджується з мером населеного пункту або міста, всі автомобілі, які неправильно припарковані, відвозять на штрафні стоянки.
Подібні або схожі за кінцевим результатом заходи в Чехії, Франції та інших країнах Європи. Залишитися безкарним за порушення місць паркування складно. Від того, що французький поліцейський видасть власнику евакуйованого транспорту звіт про евакуацію і пояснить, процедуру оскарження його рішення в суді, напевно, на багато легше не стане.

Для уникнення неприємних ситуацій потрібно пам'ятати, що паркувати транспорт потрібно в місцях, де встановлені знаки, що дозволяють паркування. Відсутність заборонних знаків не є дозволом на стоянку!

Повна версія сайту для ПК