Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Ліфан Солано

Успіх нового Ліфан Солано на світовому ринку невипадковийLifan Solano - це новинка автосвіту, за створенням якої стоїть Китайська компанія Lifan Industry Group Co. Ltd. За вельми скромний термін, даний седан вміло себе зарекомендував по всій земній кулі, і лише в Китаї за 2009 рік було розпродано більше 15 тисяч копій автомобіля. Чи не станемо заперечувати, що більш імениті виробники продають і по 30 тисяч на день, але для нового Ліфан Солано - це незрівняний успіх. А починаючи з першого місяця весни 2010 року дане авто поширюється і на Російському ринку.

Ні хто не стане заперечувати, що Солано виглядає дуже солідно, подабающе нашому часу. При перших фото салону багато були впевнені, що салон скопійований або хоча б частково запозичений у БМВ 3 серії. З одного боку дуже сумно, що машина не отримала те іскри в дизайні, яка відрізняла б її від інших. З іншого боку, переважна більшість авто любителів завзяті класики, і на дух не переносять новинок і модернізму.
Варто відзначити, що Солано виглядай на порядок кращим за свого молодшого побратима, Бриз. Відгуки про новий Солано, в більшості своїй носять позитивний характер. Позитивні відгуки пов'язані з підвищеною місткістю, з великим обсягом багажника, та й у цілому, сам Солано виглядає на порядок краще, надійніше в плані деталей, і набагато презентабельнєє.

Тепер прийшов час поговорити про інтер'єр цього автомобіля. Тут, вже чи не станемо приховувати, все виконано на максимально можливому рівні. Дуже радує якість обробки та й самих матеріалів у цілому. Дизайнери потрудилися на славу, створивши плавність і взаємне доповнення і переходи кольорів, від яких очей людини тільки радіє. Варто відзначити, що саме про це говорили самі покупці, ті, кому пощастило користуватися автомобілем в числі перших.

Ще одним шикарним плюсом стала детально опрацьована система безпеки. У неї включені фронтальні подушки безпеки, блокіратор газу, спеціальна система стеження за швидкістю, регульований кермо. Так ж, не мало подбали і про безпеку самого автомобіля, він весь покритий антікоройзійним покриттям, а литі диски на 15 дюймів ідеально відшліфовані і лаковані.

Автомобіль укомплектований двигуном Tritec, родом з Бразилії. Він має об'єм в 1.6 літрів з номінальною потужністю в 106 к.с.. Варто окремо сказати з приводу вартості. Знайти автомобіль у офіційних дилерів Ліфан можна в межах 355 000 рублів, і радує що на нього накладається повноцінна дворічна гарантія.

Повна версія сайту для ПК