Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Як не помилитися при виборі

Як не помилитися при виборі автошколиА ви уявляєте себе за кермом шикарного автомобіля? Напевно, без наявності навик водіння і прав здійснити цю мрію буде складніше. Але не варто переживати, адже саме для цього й існує автошкола. Тут вас навчати правилам дорожнього руху, керувати автомобілем і видадуть права, які підтверджують, що курс навчання пройдено.

У кожної автошколи повинна бути ліцензія, і це перше, що потрібно перевірити перед тим, як вступити в ряди учнів. У тому випадку, коли автошкола проводить набір абітурієнтів без спеціальної ліцензії Міністерства освіти і реєстрації в ДАІ, якість знань і, що важливо, відповідальності за остаточний результат, викликають великі сумніви. Крім цього, в школі, у якої немає ліцензії, можливі неполадки з навчальної маршрутизацією, адже найчастіше весь курс для автомобілів автошколи отримує розклад, узгоджене з ДАІ. Існує ще одна небезпека навчання в не ліцензованої автошколі - це перевірка з ДАІ або міжрайонного реєстраційно-екзаменаційного відділу, які здатні прикрити нелегальне навчальний заклад. Звичайно, що після такого казусу, гроші, сплачені за навчання, судячи з усього не повернуть. Не зайвим буде подивитися явні ознаки "підпільної" автошколи. Для цього можна оглянути аудиторії і провести візуальну оцінку умов, в яких проводитиметься навчання. Дуже часто автошколи орендують приміщення у технікумів, шкіл, вузів. Трапляється, що заняття проводяться в приміщенні "підвального" типу, занедбаних складах. Часто така ситуація передбачає несправні парти, стільці, відсутність наочних посібників. Варто підкреслити, що на сьогоднішній день більшість автошкіл комп'ютеризовано, що істотно спрощує здачу іспитів.

Ні для кого не секрет, що автошкола завжди забезпечує високоякісне навчання. Весь спектр супутніх послуг для сьогодення і "грамотного" навчання водінню автомобіля. І найголовніше - це кваліфіковані інструктори, які мають практику водіння і викладання не один рік. До того ж, в автошколі вважають, що спокійне і культурний обіг до учнів - це стимул до освітнього процесу. Автошкола має в наявності автомобілі різноманітних марок і видає сертифікати на всі категорії. Не варто відмовлятися від такої пропозиції, а необхідно ним скористатися прямо зараз.

Повна версія сайту для ПК