Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Виготовлення дублікатів

Виготовлення дублікатів державних номерів на машинуЯкщо номерні знаки машини загублені українським автовласником або у нього їх вкрали, то автовласник може офіційно замовити виготовлення дублюючих номерів у нашої компанії. Трапляються і такі ситуації в житті, коли автономери занепадають або з причини осипання фарби приходять в непридатність. Проблем з МРЕВ краще уникнути, замовивши виготовлення новий держ номерних знаків у ПП «Госдублікат».

Наша компанія цілком офіційно виготовляє нові автономери. При замовленні на сайті такої послуги свою заявку ви повинні доповнити скані підтверджують право на володіння машиною документів, а також посвідченням особи, оплачуючи при цьому тільки номери. При виготовленні українських дублюючих номерів наші фахівці строго слідують встановленим ДСТУ 4278:2006 , ДСТУ 25/88-94, а також ДСТУ 4278-2004 правилами, а саме наявність на пластинах штампа заводу виробника, голограм і спеціальної світловідбиваючої плівки.

Розумне рішення - замовлення легальних дублюючих автономерів
Попит автовласників України на виготовляються нашою компанією автономери з кожним роком збільшується - цьому сприяє істотне зростання числа українських власників автомашин. Замовлення дублюючих автономерів - захід вимушене: жителі України замовляють їх тому, що побоюються з боку ГИБДД штрафних санкцій. Власники машин вже давно знають, який зручний вихід з положення пропонує наше ПП «Госдублікат» і тому замовляють нам виготовлення дублікатів. Одержувані від нас номерні пластини оснащені штампом виготовлювача, світловідбиваючої плівкою і, як годиться, голограмою.

Замовлення дублікатів номерів для машини - відмінний варіант
Дублюючі номери, оригінали яких були з тих чи інших причин втрачені або ж пошкоджені, ПП «Госдублікат» виготовляє вже багато років. Недосвідчені водії, у яких номери пошкоджені або викрадені, звертаються в ДАІ, але в цьому випадку їм доводиться оплачувати не тільки за нові пластини державних номерів, але ще й за відновлення інших документів зареєстрованим на автомобіль. При зверненні ж у нашу компанію оплатити потрібно буде тільки на номери, а для замовлення номерних пластин знадобиться документи (скановані копії). Авто власники України можуть не сумніватися, що номери від ПП «Госдублікат», що виготовляються з дотриманням всіх вимог ГОСТ, мають всі необхідні засоби захисту та будуть необхідної якості.

Швидке та якісне виготовлення дублікатів - gosdublikat.com.ua

Повна версія сайту для ПК