Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Автомобільні вантажоперевезення

Автомобільні вантажоперевезення популярніАвтомобільні вантажоперевезення один з популярних способів доставки вантажу з одного місця в інше. Будь-яка сім'я час від часу потребує послуг автоперевезень, це може бути перевезення меблів , будматеріалів, предметів домашнього інтер'єру і так далі.
Згідно зі статистичними даними на автомобільний транспорт лягає 70-75% усього вантажообігу. Така популярність машин обумовлена ??відразу безліччю факторів.

По-перше
Автомобільні вантажоперевезення є одними з найбільш дешевих. Вони доступні як фізичним, так і юридичним особам.

По-друге
Машина здатна доставити вантаж від порога до порога. Дана властивість автомобільних вантажоперевезень позбавляє замовника від необхідності організовувати перевантаження, які тягнуть за собою додаткові витрати і затримки за часом. Іншими словами, навіть якщо в якості «конячки» обрано поїзд чи корабель, без автомобіля не обійтися. Саме він доставить вантаж до пристані або на залізничну станцію.

По-третє
Автомобільні дороги охопили всю територію не тільки нашої країни, а й земної кулі. Там, де немає асфальтованих трас, легко пройде спецтехніка. Поїзд, як мовиться в пісні, пройде, «лише там, де прокладено шлях». Те ж стосується і водного транспорту - далеко не всі річки придатні для судноплавства і обладнані пристанями і портів.

По-четверте
Автомобільний транспорт дає можливість організувати доставку навіть негабаритних вантажів, наприклад, великої сільськогосподарської або спецтехніки. У той час як подібні агрегати попросту неможливо перевезти залізницею, оскільки їх габарити перевищують ширину залізничного полотна.

Організацією автомобільних вантажних перевезень займаються спеціалізовані фірми, які отримали назву мувінгові. Як правило, вони мають цілий ряд фахівців, які здатні організувати будь-яку, навіть найскладнішу доставку на вищому рівні. Логісти та експедитори прокладуть маршрут вибравши найкоротший, безпечний і економічно вигідний для замовника шлях. Прибулі на місце навантаження пакувальники помістять вантаж в транспортувальні тару, а вантажники акуратно перенесуть його в транспортний засіб, розмістять і закріплять його там.

Замовник може бути впевнений, що водій не відхилиться від маршруту і прибуде на місце вчасно, так як за всіма його пересуваннями за допомогою супутникової системи спостерігає логіст. Додатковою гарантією стовідсоткового виконання мувінгової компанією своїх зобов'язань є страхування вантажу. У тому випадку, якщо під час транспортування він отримає якісь пошкодження, страхова премія компенсує збитки власника.
Джерело: http://dispetcher.net.ua

Повна версія сайту для ПК