Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Далекі перевезення

Далекі перевезення - чередування транспортних засобівСучасні логістичні фірми мають можливість оптимізувати вартість, швидкість, безпеку перевезень різними способами, один з них - так звані інтермодальні перевезення. Вони характеризуються тим, що різні види транспорту обмінюються обладнанням в процесі доставки вантажу. Приклади: контейнер з вантажем зняли з корабля і відправили по залізниці; залізничний вагон перекотили на пароплав для подальшого транспортування.

Можливі морські перевезення, під час яких на кораблі подорожують автофургони з вантажем. В принципі, комбінацій може бути багато, але не всі вони представляють практичний інтерес.

Такий сервіс, як інтермодальні перевезення, можливий в рамках великої логістичної фірми, розпоряджається багатьма видами транспорту або має широкі зв'язки з колегами в різних країнах. Існує десять видів таких перевезень, але найбільшою популярністю користуються два: залізничні та суднові контрейлерні перевезення.

Контрейлерні перевезення - це різновид інтермодальних перевезень, при яких вантажні причепи автофургонів частину шляху проїжджають на залізничних платформах. Існують різні схеми договорів між транспортними компаніями, за якими виконується таке комбіноване переміщення вантажів. Вигоди зрозумілі: виключається багаторазова перевантаження при транспортуванні дорогих, негабаритних або вимагають обережного поводження вантажів. З іншого боку, перевезення по залізниці автофургона коштує дорожче, але в ряді випадків це виправдано.

Набув популярності судновоий контрейлер, або морські перевезення вантажних причепів або цілих фургонів. Як і у випадку залізничного контрейлер, таке перевезення коштує трохи дорожче, ніж звичайна. Авіаційний контрейлер не набув поширення: технічні можливості є, але ціна питання надто велика,

У яких випадках інтермодальні перевезення виявляються економічно вигідними? Дальня автоперевезення обійдеться дешевше, якщо частина шляху автофургон проїде на залізничній платформі. Мультимодальні перевезення - мабуть, єдиний спосіб здійснити доставку вантажу "від дверей до дверей" - вам не потрібно турбуватися про передачу вантажу від залізниці на автомобільний транспорт - за вас це робить компанія, що здійснює транспортування.

Повна версія сайту для ПК