Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Новий Ford Edge

Новий Ford Edge 2013 забезпечить комфорт в русіЯким би ви хотіли бачити чудовий автомобіль, відмінно підходить як для міських доріг, так і для бездоріжжя? Він повинен бути не дуже великим, компактним, стильним, з досить містким салоном і багажником. При цьому такий автомобіль повинен володіти сучасними характеристиками і забезпечувати комфорт при русі. Все це ви знайдете в оновленому автомобілі Ford Edge 2013! Він відрізняється порівняно невеликими розмірами для автомобіля такого класу, досить містким салоном, прекрасною шумоізоляцією від звуків на дорозі, стильним інтер'єром. Такий автомобіль порадує будь-якого автовласника, доставивши ні з чим не порівнянний комфорт в русі і радість кожної миті, який ви проводите в дорозі!

У новому кросовері виявляються дуже цікаві ультрасучасні опції та характеристики. Це і електронний інтерфейс MyFord Touch, система розпізнавання голосу Sync, круїз-контроль, попередження водія про поперечному русі, контроль мертвих зон, а для пасажирів на задньому сидінні підготовлена ??спеціальний пристрій для розважальної програми. Подібний автомобіль ви зможете оглянути і оцінити, звернувшись в дилерські центри або на автобазар.

Особливості базової і повної комплектації кросовера Ford Edge 2013
Зазвичай в базову комплектацію автомобіля входять стандартні характеристики двигуна, приводу, потужності та інші. Однак Ford Edge 2013 і тут готовий піднести кілька сюрпризів. У даній комплектації можливо наявність не тільки переднього приводу, а й повного, а інші характеристики виглядають наступним чином:
двигун на 3,7 літри марки V6
турбодвигун 2.0 серії EcoBoost
6-ступінчаста АКПП
потужність 282 к.с.
крутний момент 343 Нм
витрата палива 12.4 л на 100 км в міських умовах і до 8.7 л на швидкісній трасі при передньому приводі і 13.1л і 9.4л відповідно в комплектації повного приводу

У такому автомобілі приємно здійснювати тривалі поїздки за місто і маневрувати серед автомобілів в умовах міського середовища. Однак при повній комплектації автомобіль Ford Edge 2013 виглядає ще більш привабливо:
двигун V6 на 3,7 літра
турбодвигун 2.0 EcoBoost
6-ступінчаста автоматична коробка передач
передній або повний привід з підрульовими пелюстками
потужність 305 к.с.
крутний момент 380 Нм
набагато більш вражаюча економія палива, ніж при базовій комплектації, незважаючи на збільшену потужність
Така модель коштує того, щоб з'являтися на наших дорогах і радувати споживачів своїми досконалими внутрішніми і зовнішніми характеристиками.

Повна версія сайту для ПК