Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Автопродажа

Тенденції розвитку автопродажі автомобілів. Нова чи була у використанні?З кожним роком кількість автотранспорту на дорогах країни збільшується з величезною швидкістю. Виробники автомобілів, у гонці за ринками збуту, постійно вдосконалюють моделі, знижують вагові характеристи, збільшують потужність, комплектують різними системами для зручності їзди і т. д.. Але застосування новітніх технологій дуже сильно позначається на вартості, і не кожен бажаючий придбати автомобіль має засоби для цього.

Купити вживаний автомобіль, особливо початківцю автолюбителеві або необхідний транспорт для відкриття бізнесу, ось той єдиний вихід. Продаж вживаних автомобілів дає не тільки стартові можливості покупцеві, але і економить кошти.

Існує багато варіантів продажу старих автомобілів, це і оголошення про продаж автомобілів, і продаж автомобілів з рук в руки, і продаж автомобілів на автобазарах, які є в кожному місті, але при усіх варіантах продажу-купівлі слід звертати увагу на правила, які повинні знати всі автолюбителі.

Не секрет, що різні марки автомобілів відрізняються якістю і надійністю. Якщо продаж Honda або продаж Mitsubishi стоїть на перших місцях за популярністю, то це тільки завдяки японських і корейських якості та надійності. Маючи чималий пробіг дорогами, далеко не ідеальним, все одно моделі цих марок, мають відмінний стан і технічні характеристики. Але при покупці все ж треба звертати увагу на стан, не тільки зовнішнього вигляду, але і на цілосності і працездатність двигуна, на стан ходової частини, трансмісії, знати періодичність заміни та типи технічних рідин.

Продаж вантажних автомобілів дещо відрізняється від продаж легкових автомобілів. Якщо купуючи легковий автомобіль ми можемо протестувати його під тим навантаженням, який він буде використовуватися, то вибір і покупка вживаного вантажного автотранспорту або спецтехніки приводить до деяких труднощів у перевірці його експлуатаційних можливостей. Не кожен продавець запропонує перевірити автомобіль під навантаженням вказаній в його технічних характеристиках. У такому випадку, при продажу-купівлі необхідно укладати договори, за якими повний розрахунок за придбану техніку буде тільки тоді, коли будуть перевірені всі його експлуатаційні можливості вказані при продажу.

Ще слід зауважити, що купуючи автомобіль, необхідно також враховувати і витрати по його догляду і обслуговування. Несвоєчасна заміна технічних рідин або елементів безпеки руху та управління, може призвести до великої поломки або завдати шкоди оточуючим.

Повна версія сайту для ПК