Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Шевроле Круз

Сімейні автомобілі Шевроле КрузСімейство Шевроле Круз поповнюється постійно - і з кожним разом все більш оригінальними членами. Кількість моделей збільшується як за рахунок підвищення якості технічних характеристик, так шляхом розширення комплекту послуг, поновлення форми, вдосконалення дизайну нових учасників цієї дружної шеренги універсальних авто. Завоював популярність седан («вагон»), хетчбек, універсал, нове покоління Aveo, Orlando - ось представники групи найбільш доступних машин.

Доступність за ціною не означає «згорнутого» набору характеристик: технічних, ергономічних, естетичних. Вони стабільно високі в лінії Круза, задуманих як оптимальний засіб переміщення для сім'ї. Всі автомобілі цієї марки мають настільки потужним набором достоїнств, що вирішити питання з придбанням конкретної моделі представляється питанням непростим. Втім, chevrolet cruze дилери допоможуть розібратися і з потрібним зразком, і з дизайном, і з проблемами потужності (вона, як правило, може бути не одна).

Особливо висока планка по частині вдалого дизайну і якості збірки двох суперсучасних моделей Chevrolet Cruze - седана і хетчбека. Краш-тестування виявило справді унікальну здатність оновлених рестайлінгових варіантів Круза протистояти дорожніх пригод. Система безпеки тут неймовірно висока. Результати випробувань наближають популярний сімейний автомобільчик до рівня гоночних. Будь удар: лобовий, боковий, задній - надійне авто тримає так, що ухитритися постраждати в аварії майже нереально.

Сьогодні cruze купити хочеться з багатьох причин. Дизайн цих автомобілів чудовий, і у кожної моделі він гарний по-своєму. Низька лінія даху, підкреслений динамізм форми, енергійність зовнішності відрізняє весь колектив «Шевролет», а універсальність інтер'єру і пристойне простір, що дозволяє перевозити об'ємний вантаж, створюють додаткові переваги для вирішення безлічі сімейних проблем. Творці нового мінівена Орландо, наприклад, проявивши чудеса винахідливості, змогли зробити семимісну машину не тільки яскравою і багатофункціональної, але й надати їй вигляд кросовера.

Всі моделі марки Шевроле викликають масу позитивних емоцій у своїх власників, здатні закохати в себе з першого погляду, викликати і довго підтримувати почуття справжньої прихильності до себе як до вірного чотириколісного друга. Мабуть, не без підстав господарів chevrolet cruze вважають найбільш відданими. Автомобілісти захоплюються своїми машинами настільки, що в пориві ніжних почуттів придумують для них милі прізвиська: Ластівка, Шарик, Фунтик, Малишка. Їх дійсно неможливо не любити.

Повна версія сайту для ПК