Головна

Контакт

Мапа

Новинки

БУ

обладнання для автосервісу

Архів: 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |

Статті > Продаж марки SAAB

Авто продаж марки SAABКонцерн Svenska Aeroplan Aktiebolaget - Swedish Airplane Company (SAAB) відомий своєю унікальною історією. Ця компанія починалася як авіабудівна. Спочатку вона успішно виробляла бомбардувальники і винищувачі для військово-повітряних сил Швеції.

Але після війни було прийнято рішення переорієнтувати виробництво на випуск автомобілів. Природно, що на виробництві не міг не відбитися «авіаційний» слід: досвідчені і кваліфіковані фахівці, нещодавно проектували літаки, тепер приступили до розробки машин. І результат - автомобіль, що відрізнявся ексклюзивним дизайном і відмінною аеродинамікою. Називався він Saab 92001, та цих авто продаж почалася вже в грудні 1949.

Продаж авто моделі 92 продовжувалася аж до 1956. Було виготовлено 20 тисяч машин. У 1955-му конструктори компанії оновили ряд моделлю 93. А 1956 був відзначений спробою створити спорткар. І мета була досягнута - модель Saab Sonett. Але виробництво спорткласса на час заморозилась, і було продано всього лише 6 примірників. А ось новий Sonett II досяг великих результатів - було продано 60 примірників.

Компанія стрімко охоплювала все більшу споживчу аудиторію. Так, наприклад, в 1959 випущений вантажопасажирський Saab 95. А ще через рік - легендарна модель 96, яка буквально підірвала автосвіт і на протязі декількох років залишалася лідером в області продажу нових автомобілів - 547 тисяч примірників. У 1967 був представлений Saab 99 - перша модель компанії, яка ставилася до сегмента машин середнього класу. Вона отримала багато позитивних відгуків. Її вважали не лише зразковим солідним автомобілем, але і самим безпечним в Європі. Перемоги в автоспорті послужили вдосконаленню спортивної серії, і в 1970 у світ вийшла модифікована модель Sonett III.

Але в другій половині 1970-их почалася нова ера в створенні машин Saab. Вперше у світі в серійному автомобільному виробництві почали використовувати турбонаддув. Надійність такого двигуна підтверджувалася неодноразово.

Шведська компанія Saab постійно випускала нові автомобілі, тим самим розвиваючи і доповнюючи історію легендарної марки. Інженери і дизайнери не переставали дивувати шанувальників вишуканим зовнішнім виглядом і надійною конструкцією. Але на сьогоднішній день майбутнє концерну вельми складно передбачити. У 1990 50% акцій було куплено компанією General Motors. Багато експертів пророкують, що бренд Saab незабаром залишиться тільки лише брендом.

Повна версія сайту для ПК